Zpráva ze zápisu

15a

Přijaty ke vzdělávání na naší škole byly děti s registračním číslem CH 1 až CH 31 – neboli všechny děti, které se zúčastnily zápisu, ať už do první třídy nebo do individuálního (domácího) vzdělávání.

Zároveň byly předběžně schváleny všechny žádosti o přestup.

V tuto chvíli zbývá ještě 8 volných míst pro děti do prvního až šestého ročníku. Kapacita pro děti k integraci již byla naplněna.

Dále děti u zápisu vyráběly společnými silami 160 cm vysokou sochu sovy, kterou jsme následně předali organizátorům benefičního hudebního festivalu. Pár dní po festivalu jsme obdrželi tento mail:

„Dobrý den. Animalfest 2014 proběhl úspěšně, zúčastnilo se ho kolem 337 platících lidí a 5 kapel. Pro záchytnou stanici v Jaroměři se vydělalo 12 000 Kč, což pomůže především zvířatům v nouzi. Svým dílem jste k úspěchu přispěli i Vy svojí účastí v soutěži, za což děkujeme a tady jsou výsledky: 1.místo – ZŠ Na rovině Chrudim (1.-5. ročník) za sochu sovy vyhrává dva programy Ekocentra PALETA zdarma nebo poukaz na nákup pomůcek vydaných Ekocentrem PALETA v hodnotě 1000 Kč.“

Protože s programy od ekocentra Paleta máme velmi dobré zkušenosti, rozhodli jsme se dát přednost zážitkům před pomůckami.

Příspěvek byl publikován v rubrice aktuality a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..