Pro rodiče nových dětí

Co děti mají mít v penálu:
pero (např. Tornádo nebo Pilot – můžete přímo v papírnictví vyzkoušet, co se dětem dobře drží a čím se jim dobře píše)
náhradní náplň nebo náhradní pero
kružítko
nůžky
lepidlo
pastelky (doporučujeme trojhranné – např. Maped)
3 tužky (měké i tvrdé – na psaní i rýsování)
gumu
ořezávátko (které odpovídá velikosti pastelek)

Dále budou ve škole potřebovat:
desky s klipem (pro psaní venku – takovéto)
šanon pro zakládání pracovních listů
věci na TV – obuv na cvičení venku i uvnitř, sportovní oblečení (sálová obuv, sportovní obuv na ven, legíny/tepláky, náhradní tepláky, v chladných měsících například softshellové kalhoty)

Doporučujeme vše označit jménem nebo iniciály.

Děti ve škole mají své šuplíky, kde si budou penál a další věci trvale nechávat, takže batůžek stačí menší – většinou si do školy ponesou jen svačinu, kartičky na autobus apod.

Žádné tempery, štětce apod. pořizovat nemusíte – máme erární, které pořizujeme ze školného podle potřeby vždy jen v tom množství, které určitě spotřebujeme (a také se tím předchází situaci, kdy někdo nemůže tvořit, protože něco zapomněl nebo ztratil). Nicméně pokud máte nějaké zbytky vybavení z předchozí školy, které doma nevyužijete, rádi je dáme k dispozici do družiny.

Info k družině je zde: https://narovine.eu/skola/druzina/ Přihlášku vám vydáme v září.

Nepřítomnosti dětí prosím omlouvejte smskou na mobil třídních učitelů nejpozději do čtvrt na devět, aby před začátkem výuky stihli informovat učitele, kteří ten den děti učí.
Konkrétně děti z 1. – 3. ročníku Marice Podhájecké na tel. 608 951 904 , děti z 4. – 6. ročníku Gabriele Štěpánkové na tel. 732 519 380 a děti ze 7. – 9. ročníku Aničce Šteindlerové na tel. 731 020 631.

Na obědy děti chodí do jídelny SPŠS. Cena oběda je 30 Kč za oběd dítěte na 1. stupni, 32 Kč za oběd na 2. stupni. Podrobné info o platbách či odhlašování obědů zde. Přihláška na obědy zde.
Protože jsme nestátní škola, nepřispívá našim dětem obec tzv. provozní část příspěvku na obědy, která činí 7 Kč za každý oběd. Tato částka není započítána do ceny oběda, kterou platíte jídelně, jídelna ji účtuje škole a škola si ji formou zálohy ve výši 1500 Kč na rok vybírá od rodičů v říjnu (přeplatek se vrací na konci školního roku).

Rozvrh pro rok 2022/23 zde.