Zápis a přestup do ZŠ Na rovině 24. ledna 2014

Zápis do ZŠ Na rovině Chrudim se koná v pátek 24. ledna 2014 od 16 do 19 hod v prostorách budoucí ZŠ Na rovině (Na rozhledně 766).

Smyslem zápisu je posouzení školní zralosti dětí (zajímá nás úroveň zrakové a sluchové analýzy, motorika, samostatnost atd.), předání informací potřebných pro školní matriku a informací o organizaci školního roku 2014/15. S sebou potřebujete rodný list dítěte a občanský průkaz.

Přijímáme i děti do domácího (individuálního) vzdělávání.

Přestup z jiné školy je možný až o letních prázdninách, nicméně pro plánování školního roku 2014/15 by nám velmi pomohlo, kdybychom měli představu o počtu přestupujících dětí co nejdříve (od celkového počtu žáků se odvíjí úvazky učitelů, nákup nábytku, konečná výše školného apod.) Proto uvítáme, když se k zápisu dostaví i zájemci o přestup a vyplní žádost o přestup s tím, že datum přestupu bude stanoveno k srpnu 2014.

KRITÉRIA PŘIJÍMÁNÍ NOVÝCH DĚTÍ

  • Rodiče přijímaného dítěte mají ujasněné požadavky na vzdělávání, jsou obeznámeni s koncepcí školy a koncepce školy jim vyhovuje.
  • Do každého ročníku přijímáme 5 – 6 dětí (výuka probíhá ve věkově smíšené skupině).
  • V každém ročníku integrujeme maximálně jedno dítě se specifickými vzdělávacími potřebami nebo jedno dítě zdravotně postižené. (Rodiče počítají s tím, že pokud jejich dítě bude vyžadovat speciální péči asistenta, aktivně se zapojí do vyhledávání takového asistenta a budou se finančně podílet na jeho mzdě, popřípadě ho budou plně hradit, pokud to nebude v možnostech školy).

Případné další dotazy směřujte prosím na mail jana.hrazska@narovine.eu

Letáček k šíření: zápis

Příspěvek byl publikován v rubrice aktuality a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..