Poděkování

V pondělí 1. září 2014 otevíráme MŠ a ZŠ Na rovině v Chrudimi. Cesta k tomu byla zapeklitá, původně jsme byli už v lednu schváleni jako pobočka a měli jsme mít spoustu času na přípravu prostředí a plánování výuky, ale byli jsme nuceni změnit plány a začít od nuly se zakládáním nové školy, družiny, školky a výdejny obědů. To vše několik měsíců po termínu pro podání žádostí, díky různým výjimkám, spoustě stresu a hlavně obrovskému nasazení velkého množství lidí, kteří dělali mnoho nad rámec svých povinností. Nevím, zda je vůbec možné všem poděkovat a na nikoho nezapomenout, ale náš obrovský dík patří všem lidem, kteří s námi hledali řešení na první pohled neřešitelných situací na MŠMT, Pardubickém Kraji i městě Chrudim a všem, kteří pracovali na tom, abychom měli připravené prostory (majitel budovy, správce, všichni řemeslníci a kupa dobrovolníků převážně z řad rodičů). Vaší spolupráce si moc vážíme!

V pondělí ráno zahájíme školní rok s 25 dětmi ve školce, 23 žáky ve škole a 35 žáky v domácím vzdělávání. V několika málo dnech by měla být otevřena i pobočka naší školy v České Třebové. Zdaleka nemáme vše nachystáno tak, jak jsme si představovali. Práce okolo zakládání školy a školky nám vzala čas na přípravu samotné výuky, takže ještě přinejmenším celé září budeme v práci denně až do večera. Ale kdo zná paní učitelky, ví, že děti jsou v dobrých rukou, a to je základ. Obzvlášť, když s námi za jeden provaz táhnou i rodiče.

Takže je co slavit, a proto zveme vás všechny i s vašimi dětmi na naši školní zahradu, kde se 1. září v 10 hodin najdeme i po sluchu, protože určitě nebude možné přeslechnout kapelu Pískomil se vrací 😉

w0   w1  w2

Příspěvek byl publikován v rubrice aktuality a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..